اطلاعیه تمدید ثبت نام آزمون درخواست پروانه کارشناس رسمی دادگستری 95:

براساس اطلاعیه مدیریت هماهنگی آزمون‌های شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری به اطلاع متقاضیان ثبت نام در آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 1395 می رساند که براساس تقاضای تعداد زیادی از داوطلبان، مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری تا ساعات پایانی روز  جمعه مورخ 21 خردادماه تمدید گردید. اما به داوطلبان توصیه می گردد که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 95 شروع شد

همانطور که پیش از این بر اساس اطلاعیه شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری اطلاع رسانی شده بود، ثبت آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 1395 از روز جمعه مورخ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ مقارن با روز مبعث حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) آغاز شد(آگهی شروع ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال  95 بعد از تعطیلات رسمی نوروز 1395 در روزنامه اطلاعات نیز درج شده است).

شوراي عالي كارشناسان رسمي دادگستري در اجراي مفاد بند الف ماده 7 قانون كانون كارشناسان رسمي دادگستري )مصوب جلسه مورخ 81/1/18 مجلس شوراي اسلامي) به منظور جذب و تأمين كارشناسان مورد نياز كانونهاي كارشناسان رسمي دادگستري استانها در نقاط مختلف كشور، شرايط و ضوابط ثبت نام و شركت در آزمون متقاضيان كارشناسي رسمي سال 1395 را به شرح مندرجات جداول اين دفترچه اعلام مي نمايد و به متقاضيان محترم اكيداً توصيه ميشود قبل از هر گونه اقدام به ثبت نام براي آزمون،كليه مطالب اين دفترچه را با دقت مطالعه و در صورتي که واجد شرايط باشند با قبول مفاد اين دفترچه نسبت به ثبت نام اقدام نمايند. جهت دریافت دفترچه راهنما و ثبت نام در آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 95 می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال 95